loading1
loading2
UH_6
IMG_20190718_132453
WhatsApp Image 2020-08-05 at 16.05.32
NÁVRH INTERIÉRU
Rádi pro Vás navrhneme jakýkoliv interiér do posledních detailů. Důležitá je pro nás inspirace místem a představa investora. Na těchto základech pak vzniká první návrh, který je odrazovým můstkem pro finální řešení. Výstupem je pak kompletní projektová dokumentace obsahující jak podklady pro jednotlivé profese, tak zpracování 3D vizualizace prostoru.
REALIZACE
V rámci realizace pro Vás zajistíme kompletní servis od hrubých stavebních prací přes obklady, podlahy až po nábytek a řešení textilií. Nezáleží na tom, jestli začínáme rekonstrukcí, hrubou stavbou nebo zařizujeme novostavbu. Díky odzkoušeným firmám a kvalitně zpracovanému projektu, je proces rekonstrukce plynulý a jednotlivé profese na sebe navazují tak, aby celková doba realizace byla co nejkratší a klient byl spokojený.
PORADENSTVÍ
Potřebujete jen konzultaci nebo radu? Nejste si jisti lokalitou, dispozicí domu, nebo jen chcete oživit a změnit stávající bydlení?
Rádi se s Vámi sejdeme , prokonzultujeme řešení která se nabízí. Je pak jen na Vás zda zvolíte spolupráci v rámci několika konzultací a nebo zda se přikloníte k celkovému návrhu interiéru, případně jeho realizaci.